Konferences, semināri
Starptautiskā sadarbība

No 7. līdz 11. novembrim Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) norisināsies starptautiska konference Internationalisation, Que vadis? un Erasmus+ darbinieku pieredzes apmaiņas nedēļa.

Konferencē un pieredzes apmaiņas nedēļā RSU ar priekšlasījumiem uzstāsies tādi atzīti Eiropas augstākās izglītības internacionalizācijas eksperti kā

• Kembridžas Universitātes Starptautiskās stratēģijas departamenta direktors Tobijs Vilkinsons (Toby Wilkinson),
  • Eiropas Universitāšu asociācijas ģenerālsekretāre Leslija Vilsone (Lesley Wilson),
  • Helsinku Universitātes Starptautisko sakaru departamenta direktore attīstības jautājumos Tīna Kosunena (Tiina Kosunen) un
  • Masarikas Universitātes, kura ir saņēmusi Eiropas Starptautiskās izglītības asociācijas balvu par izcilību internacionalizācijā, Starptautiskā sadarbības centra direktors Jans Pavļiks (Jan Pavlik).

Pasākumā uzstāsies arī Eiropas Komisijas Izglītības un kultūras ģenerāldirektorāta pārstāvis, kā arī Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas, Valsts izglītības attīstības aģentūras un DAAD Informācijas centra Rīgā pārstāvji. Piedalīties pasākumā aicināti Eiropas un Latvijas augstskolu vadības pārstāvji un speciālisti, kas atbild par starptautiskajiem sakariem un internacionalizāciju.

Konferences programma aptver plašu tēmu loku – internacionalizācijas stratēģija, mobilitāte, starptautiskās stipendiju programmas, starptautiskā partneru tīkla veidošana u. c.

Konference Internationalisation, Que vadis? ir RSU Starptautisko sakaru departamenta iniciatīva un tiek organizēta Erasmus+ programmas ietvaros.