Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem
Bibliotēka
ICLVAS
Doktorantiem

Š.g. 7. janvāra Ministru kabineta sēdē valdība lēmusi no 12. janvāra atvērt bibliotēkas, lai tās varētu atsākt grāmatu izsniegšanu, savukārt bibliotēku lasītavas apmeklētājiem arī turpmāk būs slēgtas. No otrdienas izsniegt grāmatas lasītājiem atsāks arī RSU bibliotēka un tās filiāles, tomēr joprojām būs jāievēro stingri ierobežojumi.

Sākot ar 12. janvāri, grāmatu saņemšana RSU bibliotēkā ir pieejama pēc iepriekšēja pieraksta. Apmeklētāji bibliotēkā var ierasties tikai individuāli. Ierodoties klātienē, lūdzam būt atbildīgiem un ievērot visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus – izmantot sejas maskas, ieturēt 2 metru distanci, dezinficēt rokas, ievērot respiratoro higiēnu un citus nosacījumus savai un apkārtējo drošībai.

Lai pieteiktos grāmatu saņemšanai klātienē RSU bibliotēkā Dzirciema ielā 16, lūdzam izvēlēties pieejamo datumu un laiku Calendly rīkā:

Brīvpieejas abonementā

Informācijas centrā

Grāmatu saņemšanai RSU bibliotēkas filiālēs — sazinieties ar bibliotekāru:

  • Bibliotēkas Informācijas centrs Latvijas veselības aprūpes speciālistiem: icarstiematrsu[pnkts]lv, +371 67270790
  • Bibliotēkas filiāle RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā: bibl[pnkts]mitcatrsu[pnkts]lv, +371 67061562
  • RSU Liepājas filiāles bibliotēka: bibl[pnkts]liepajaatrsu[pnkts]lv, +371 63484634

Grāmatu nodošanai aicinām izmantot grāmatu nodošanas kastes: Bibliotēkā Dzirciema ielā 16 un Informācijas centrā Latvijas veselības aprūpes speciālistiem, Jāņa Asara ielā 5. No lasītājiem saņemtās grāmatas tiks ievietotas "karantīnā" un noteiktu laiku nebūs pieejamas.

Turpinoties mācību procesam attālinātā režīmā, aicinām izmantot ieteicamo mācību e-grāmatu sarakstu. Piekļūt elektroniskajiem resursiem attālināti ir iespējams ar RSU piešķirto lietotājvārdu un paroli. Informācijas meklēšanai aicinām izmantot vienoto informācijas meklētāju PRIMO.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes informācijas resursu meklēšanā un datubāzu lietošanā.

Sekojiet aktuālajai informācijai arī bibliotēkas Facebook lapā.