Konferences, semināri
Pētniecība

Trešdien, 2. septembrī, Rīgas Stradiņa universitātē notiks seminārs par tēmu Šūnu transfekcija ar DNS, izmantojot elektroporāciju ar šādām prezentācijām:

• Basics of DNA transfection by electroporation: Jasuhiro Moriizumi (BEX, Japāna);
  • Evaluation of efficacy of in vivo DNA transfection; approaches for optimization of in vivo transfection: Maria Isagulianca (RSU AKMVI, Latvia; MTC/Karolinska Institute, Sweden)
  • Technical description and applications of true 360° Tomographic Optical Preclinical Imaging (InSyTe FLECT™; TriFoil): Jurijs Dmitrievs (GenMedica, Latvija)

Semināra norises laiks: 10.00–12.00

Vieta: Rīga, Dzirciema iela 16, Rīgas Stradiņa universitātes Senāta zāle

Darba valoda: angļu

Interesentus lūdzam pieteikt dalību līdz 1. septembrim pa e-pastu tpkatrsu[pnkts]lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto institūciju vai struktūrvienību un interesējošos jautājumus atbilstīgi prezentācijas tēmai.