EIT Health uzsaukumi

Jau ceturto reizi notiekošā Smart-Up Lab ir starptautiska trīs mēnešu e-Lab programma veselības aprūpes jomas topošajiem līderiem. Šī programma tiek īstenota divos posmos: pavasara (marts–jūnijs) un rudens (septembris–decembris). Programmas darbība tiek vienlaikus īstenota Lodzā (Polija), Neapolē (Itālija) un Tartu (Igaunija).

Programmas laikā dalībnieki var iegūt jaunas zināšanas par ideju izstrādes procesiem, biznesa plānošanu, uzņēmējdarbību, vērtības radīšanu, tirgus izpēti, finansēšanu vai ātro prototipu izstrādi. Programma ir paredzēta studentiem, zinātņu doktoriem, uzņēmējiem un pētniekiem no dažādām jomām, kā, piemēram, medicīnas, dzīvības zinātnes, ekonomikas, IT vai tamlīdzīgām nozarēm. Dalībnieki var pievienoties jau ar savu izstrādāto inovatīvo ideju, taču tā nav obligāta prasība. Programmu īsteno Lodzas Medicīnas universitāte, Federico II Neapoles universitāte un Tartu Universitāte.

EIT_Health_Logo.png