Preses relīzes

Ieturētu interaktīvajā town hall formātā, kas pieļauj gan publikas svilpienus, gan ovācijas, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) trešdien, 19. septembrī, no plkst. 10.30 līdz 12.00 rīkos priekšvēlēšanu diskusiju Kāda velna pēc studentam tieši par tevi balsot? Tajā piedalīsies sešu partiju pārstāvji, kas guvuši lielāko popularitāti RSU Politikas zinātnes katedras noturētajā studentu balsojumā. Pasākums, kuru moderēs RSU asociētais profesors Edijs Bošs, atvērts ne vien politikas zinātnes un starptautisko attiecību studentiem, bet ikvienam interesentam.

Diskusijā piedalīsies tie seši politiskie spēki, kas ieguva lielāko pārsvaru RSU Eiropas studiju fakultātes studentu balsojumā:

• Jaunā VIENOTĪBA (Krišjānis Kariņš)
  • Saskaņa (Evija Papule)
  • Attīstībai/Par! (Juris Pūce)
  • KPV LV (Atis Zakatistovs)
  • Nacionālā apvienība “Visu Latvijai”–”Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (Raivis Dzintars)
  • Jaunā konservatīvā partija (Jānis Bordāns)

Diskusija sāksies ar partiju pārstāvju uzrunām piecu minūšu garumā, kam sekos jautājumu un atbilžu sesija.

Priekšvēlēšanu diskusija norisināsies RSU centrālās ēkas 2. auditorijā (Dzirciema ielā 16) un tajā aicināts piedalīties ikviens interesents. Pasākumam būs iespēja sekot līdzi arī tiešraidē RSU Facebook lapā.

Par Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultāti

RSU Eiropas studiju fakultāte (ESF) kopā ar Komunikācijas fakultāti un Juridisko fakultāti šogad atzīmē 20 gadu jubileju, kopš augstskola uzsāka piedāvāt studiju programmas sociālajās zinātnēs. Patlaban ESF piecās pamatstudiju un septiņās maģistra līmeņa studiju programmās studē ap 300 studentiem. Fakultātē iespējams apgūt politoloģiju, diplomātiju, uzņēmējdarbību un mārketingu.

Papildu informācijai