Sports

Piektdien, 8. septembrī, notika ikgadējā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) pirmkursnieku Sporta diena, kurā RSU Sporta klubs piedāvāja studentiem piedalīties dažādās komandu un individuālajās sporta disciplīnās. Sporta spēļu ietvaros bija iespēja pārbaudīt savus spēkus basketbolā, futbolā un volejbolā, kā arī vairākās individuālajās sporta disciplīnās. Iespēju savstarpēji iepazīties, sportiski un veselīgi pavadot pirmās studiju nedēļas noslēgumu, izmantoja aptuveni 300 RSU pirmkursnieku, kas ir vairāk nekā pērn.

Līdzīgi kā citus gadus, arī šogad iecienītākais sporta veids bija volejbols, kur piedalījās 16 komandas. Volejbolā 3. vietu izcīnīja komanda DOKI, 2. vietu izcīnīja Wannabe doctors, savukārt 1. vietu – Wannabe volejbolisti. Tikmēr basketbolā 3. vietu izcīnīja komanda Freshmen’s, 2. vietu – Lavar Ball, 1. vietu – RSU. Savukārt futbolā 3. vietu izcīnīja komanda ar nosaukumu Clean teeth dirty play, 2. vietu izcīnīja MIX, 1. vietu – Kobra.

Individuālajos sporta veidos bija iespēja sevi pierādīt spēka aktivitātēs, sacensībās uz airēšanas un slēpošanas ergometra, kā arī vieglatlētikas disciplīnās, kur 100 metru un 1000 metru distancē vīriešu konkurencē 1. vietu izcīnīja Austris Karpinskis, savukārt meiteņu konkurencē 1. vietu 1000 metros izcīnīja Madara Dāboliņa. Vislielāko ievērību izpelnījās piepūšamā atrakcija – lielā šķēršļu josla, kurā piedalījās visas sporta spēļu komandas un 1. vietu izcīnīja komanda Kobra (2 min. 11 sek.).