Rīgas Stradiņa universitātes Starptautisko sakaru departamenta (RSU SSD) Ārvalstu reflektantu nodaļa aicina studentus pievienoties vebināriem, iepazīt universitāti un piedāvātās studiju programmas angļu valodā.

Sekojot pēdējiem notikumiem saistībā ar infekcijas slimības COVID-19 izplatību Latvijā un pasaulē, RSU SSD atceļ paredzētās klātienes Open Days un turpmāk organizēs vebinārus. Vebinārus vadīs un uz reflektantu jautājumiem tiešsaistē atbildēs Ārvalstu reflektantu nodaļas darbinieki.

Ir paredzēti trīs Open Days vebināri:

•     27. martā plkst. 10:00 (Centrāleiropas laiks),
  •     24. aprīlī plkst. 10:00 (Centrāleiropas laiks),
  •     29. maijā plkst. 10:00 (Centrāleiropas laiks).

Vebināros mūsu darbinieki potenciālajiem studentiem sniegs ieskatu RSU un piedāvātajās studiju programmās angļu valodā, kā arī stāstīs par uzņemšanas prasībām un procesu. Katra vebināra noslēgumā ir paredzēta tiešsaistes Q & A sesija, kurā reflektanti varēs uzdot sev interesējošos jautājumus.

Lai pieteiktos vebināram, lūgums aizpildīt pieteikuma formu.