Tradicionālais Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes Pavasara akadēmiskais seminārs ir ikgadējs vienas dienas pasākums, kas tiek rīkots ar mērķi izglītot un informēt studējošos par aktuāliem jautājumiem, kas skar akadēmisko vidi, ceļot studējošo kompetenci un zināšanas par universitātē notiekošo. Šogad seminārs notiks tiešsaistē, tāpēc ikviens tam varēs pieslēgties no mājām.

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 15. APRĪĻA PLKST. 23.59

Katru gadu seminārā tiek aplūkoti aktuāli akadēmiskie jautājumi un sniegta informācija par būtiskākajām aktualitātēm. "Šogad esam īpaši pacentušies, lai ikviens studējošais no semināra var kaut ko paņemt sev un izmantot iegūtās zināšanas arī turpmākajās studiju gaitās. Tieši šobrīd, kad tik aktuāls ir attālinātais studiju process un mācīšanās no mājām, arvien būtiskāka nozīme ir pareizai laika plānošanai," pastāstīja semināra organizatori.

Semināra pirmais lektors, izaugsmes centra Spikiizi dibinātājs Āris Birze pastāstīs, kā efektīvi plānot savu laiku un kā slikta laika plānošana var ietekmēt studiju procesu, un, protams, dalīsies ar vērtīgiem ieteikumiem, kā laika plānošanu padarīt efektīvu un izmantot savā labā.

• Lekcija Slikta laika plānošana 18. aprīlī plkst. 10.00 – 11.30

Pievienoties tiešsaistēTā kā apmeklēt semināru ir aicināti gan pieredzējušie studenti, gan arī tie jaunieši, kuri līdz šim nav iesaistījušies Studējošo pašpārvaldē, divu paralēlo lekciju laikā pastāstīsim vairāk par to, kas ir Studējošo pašpārvalde un kādas ir tās funkcijas, izskaidrosim būtiskākos reglamentējošos dokumentus, kā arī pastāstīsim, kādas izmaiņas tajos tiek plānotas.

• Lekcija Ieskats Studējošo pašpārvaldē 18. aprīlī plkst. 11.45 – 12.45

Pievienoties tiešsaistē

• Lekcija par to, kas jauns notiek universitātē, kādas ir būtiskākās izmaiņas studiju procesā un to reglamentējošajos dokumentos, 18. aprīlī plkst. 11.45 – 12.45

Pieslēgties tiešsaistē

Tā kā aktīvi turpinās darbs pie Akadēmiskā godīguma politikas izstrādes, seminārā vēlamies iepazīstināt studējošos ar akadēmisko godīgumu un tā iespējamajiem pārkāpumiem. Būtiski saprast, kā akadēmiskā godīguma neievērošana var ietekmēt ikviena studējošā turpmāko studiju procesu, tādēļ svarīgi zināt, kādi ir būtiskākie pārkāpumu cēloņi un kā būt akadēmiski godīgam. Seminārā lekciju vadīs RSU Pedagoģiskā izaugsmes centra direktore doc. Nora Jansone-Ratinika un šī centra mācīšanas un mācīšanās projektu vadītāja Inguna Blese. Ikviens dalībnieks varēs uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijā.

• Lekcija Studējošo akadēmiskais (ne)godīgums: cēloņi, nozīme un sekas 18. aprīlī plkst. 13.30 – 15.30

PIESLĒGTIES TIEŠSAISTĒ

Uz tikšanos jau šo sestdien, 18.aprīlī!

sp_pavasara_akad_seminars.jpg