Video

“Mācību gads ir sācies ar studijām klātienē un daudziem pasākumiem, ar lielu entuziasmu, jaunām idejām un cerībām, ka studijas klātienē būs iespējams turpināt visu gadu,” saka Studējošo pašpārvaldes valdes priekšsēdētājs Toms Mārtiņš Smilga – viņam šoruden sācies sestais studiju gads Medicīnas fakultātē.

Studējošo pašpārvaldes uzdevumu klāstā ir dažādi studentu atbalsta pasākumi, kas Toma Mārtiņa ieskatā ir īpaši nozīmīgi. Studenti ir atgriezušies klātienes nodarbībās, tomēr ir dažādi psiholoģiski, finansiāli un citi riski, kuru mazināšanai nepieciešama palīdzība.

Plašāk par Studējošo pašpārvaldes darbu kalendāru un sporta nozīmi studentu ikdienā SP valdes priekšsēdētājs stāsta video intervijā.

Missing content item.