Ik gadu starptautiskā jaunuzņēmumu un tehnoloģiju konference TechChill organizē Studentu izaicinājumu – divas nelielas darbnīcas sesijas 11. un 13. maijā plkst. 17.00 – 19.00, kas dod iespēju studentiem:

• dzirdēt dažādu jaunuzņēmumu vadītāju pieredzes stāstus un praktiskus ieteikumus, kā nonākt no idejas līdz produktam;
  • iepazīties ar Baltijas ekosistēmu un noskaidrot sīkāk, kas ir lielākie Baltijas akceleratori un pēc kādiem kritērijiem viņi uzņem komandas;
  • izmēģināt roku, pašiem realizējot idejas un saprotot, kas ir jāņem vērā, tās attīstot par produktu.

Dalībnieki, kuri apmeklēs abas sesijas, iegūs TechChill biļetes par brīvu un dāvanas no organizatoriem. Lai pieteiktos sesijām, jāaizpilda īsa anketa līdz 10. maijam.

TechChill ir lielākais jaunuzņēmumu pasākums Baltijā, kas ik gadu pulcē jaunuzņēmumu vadītājus, investorus un citus ekosistēmas spēlētājus, lai veicinātu Latvijas atpazīstamību pasaulē. Šogad Studentu izaicinājums tiek organizēts kopā ar Latvijas galveno jaunuzņēmumu kopstrādes vietu TechHub Riga un jauniešu STEM komūnu TheRaccoons.