MF

25.–27. maijā Rīgā, ATTA centrā, norisināsies Eiropas ultrasonogrāfijas kongress EUROSON 2023, kura ietvaros notiks arī Ultrasonogrāfijas kongress studentiem Ultrasound Congress for Students (STUC). Tā ir izcila iespēja studentiem praktiski apgūt ultrasonogrāfijas pamatus sesijās, kuras vadīs nozares eksperti. Katrā sesijā pieredzējuši kolēģi nolasīs īsu lekciju par noteiktu tematu, kā arī notiks praktisks darbs ar ultrasonogrāfijas iekārtu.

STUC apmācības tiks organizētas divos līmeņos, lai tās būtu interesantas gan studentiem, kuriem nav bijusi iepriekšēja saskare ar ultrasonogrāfiju, gan tiem, kuri pamatzināšanas jau ir apguvuši.

STUC iekļautas arī zinātniskās sesijas ar ziņojumiem no studentu zinātniskajiem darbiem par dažādiem ultrasonogrāfijas tematiem. Labākie tiks apbalvoti!

Aicinām studentus izmantot iespēju un reģistrēties par samazinātu dalības maksu (20 EUR). PROMO kods: STUDENT20

26. maijā LU Zinātņu mājā notiks EUROSON 2023 kongresa publiskais pasākums Ultrasonogrāfija katram. Tajā būs iespēja izpētīt jaunākās ultrasonogrāfijas tehnoloģijas, iepazīties ar pielietošanas iespējām, kā arī neformālā gaisotnē satikt studentus, mediķus, pētniekus un ekspertus šajā jomā. Pasākums ir bez maksas, un tajā laipni gaidīti studenti, pasniedzēji, skolēni, pedagogi, kā arī ikviens cits interesents. Publiskais pasākums notiks divās daļās angļu un latviešu valodā.

euroson23.jpg