COVID-19

Lai nodrošinātu nepārtrauktu informācijas apriti studējošo vidū, trešdien, 8. aprīlī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Ārvalstu studentu nodaļas un Medicīnas fakultātes studentiem video tiešraidē tiks sniegta aktuālākā informācija par studiju procesu. Studenti tiešsaistē varēs arī uzdot jautājumus.

• Trešdien, 8. aprīlī, pulksten 10.00 – 11.00 veselības studiju prorektors prof. G. Bahs un Ārvalstu studentu nodaļas dekāne S. Žermanos sniegs informāciju par aktualitātēm studiju procesā un atbildēs uz ārvalstu studentu jautājumiem. Sesija notiks angļu valodā, un tās videoieraksts būs pieejams arī pēc sesijas.
Pieslēgties video tiešraidei (jāreģistrējas ar RSU studenta ID)
  • Trešdien, 8. aprīlī, pulksten 12.00 – 13.00 Medicīnas fakultātes dekāne prof. J. Pavāre un prodekāns doc. I. Skadiņš sniegs informāciju par aktualitātēm Medicīnas fakultātes studiju procesā un atbildēs uz studentu jautājumiem. Sesija notiks latviešu valodā, un tās videoieraksts būs pieejams arī pēc sesijas.
Pieslēgties video tiešraidei (jāreģistrējas ar RSU studenta ID)