25. novembrī no pulksten 9.00 līdz 14.00 tradicionālo Rīgas Stradiņa universitātes Rudens rehabilitācijas dienu ietvaros notiks studentu ziņojumu konkurss un pieredzējušu kolēģu lekcijas par aktuālām tēmām.

Studentu ziņojumu konkursa tēma ir Konteksti un starpdisciplināra sadarbība rehabilitācijas procesā, un tā saturisko satvaru veido nostādne, ka indivīda funkcionēšanu var raksturot kā personas un apkārtējās vides mijiedarbību, tādēļ rehabilitācijas mērķu sasniegšanā liela nozīme ir kontekstiem, ietverot fiziskos, sociālos un personas elementus, turklāt labāku rehabilitācijas rezultātu sasniegšanai ir nepieciešama arī atšķirīgu nozaru profesionāļu sadarbība. Tādējādi konkursa mērķis ir akcentēt personas un kontekstu mijiedarbības komplekso raksturu un veicināt studējošo un profesionāļu, kurus vieno interese par rehabilitāciju, kopēju izpratni par to.

Konkursam ziņojumus varēja iesniegt trīs kategorijās – klīniskie piemēri (gadījumu analīze), pētniecība (dažādas izstrādes stadijas un dizaina pētījumi) un sabiedriskā iniciatīva (projekti, akcijas). Stenda referātus un īsus mutiskus ziņojumus vērtēs konkursa dalībnieki un konkursa žūrija, kurā darbosies pieredzējuši pašmāju un ārvalstu kolēģi.

Līdztekus konkursam, konferencē varēs noklausīties arī pieredzējušo kolēģu, konkursa žūrijas locekļu prof. Suzanna Ivarsone (Lundas Universitāte), prof. Katarina Stibranta Sunnerhagena (Gēteborgas Universitāte), asoc. prof. Saimons Gilbertsons (Bergenas Universitāte), prof. Aija Kļaviņa (Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija) un asoc. prof. Anita Vētra (Rīgas Stradiņa universitāte) lekcijas par aktuālām tēmām.

Laipni aicināti visi Rehabilitācijas fakultātes mācībspēki un studenti. Dalība Rudens rehabilitācijas dienās – bez maksas!

Konferences un konkursa norises kārtību skatīt šeit.