Atzinība

Novembra beigās Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultāte sumināja savus izcilākos ārvalstu studentus, kas sevi pierādījuši gan ar sekmēm, gan īpaši nesavtīgu pienesumu fakultātes attīstībā. Kopumā tika godināti 27 studenti.

Tā kā Medicīnas fakultāte ir lielākā RSU, novembra sākumā tika sveikti vietējie studenti, bet 30. novembrī tika sumināti ārvalstnieki – 2. līdz 6. kursa studenti. Šī ir jauna tradīcija, un šāds pasākums notika pirmo reizi. Svinīgajā pasākumā studentus sveica Medicīnas fakultātes domes locekļi un dekanāta darbinieki. Kā pateicību par lieliskajiem rezultātiem ikviens students saņēma īpašu atzinības rakstu un simboliskas dāvanas.

Ar muzikāliem priekšnesumiem pasākuma viesus priecēja ārvalstu 2. kursa medicīnas studente Lillija Aurora Heidona (Lilly Aurora Haydon).

RSU Medicīnas fakultāte, kas Eiropā konkurētspējīgas izglītības un studiju maksas dēļ kļūst arvien populārāka ārzemju studentu vidū, piedāvā profesionālās izglītības programmu, lai absolventi varētu veiksmīgi turpināt izglītību izvēlētās specialitātes rezidentūras programmās vai medicīnas nozares maģistrantūras programmās Latvijā vai kādā citā Eiropas Savienības valstī.