Mākslinieciskie kolektīvi
Tradicionālie pasākumi

Svētdien, 2. jūlijā, XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII deju svētku gājienā Novadu dižošanās gāja arī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) jauktais koris Rīga un Tautas deju ansamblis (TDA) Ačkups. Kopā ar abiem RSU kolektīviem gājienā no Brīvības pieminekļa līdz Dailes teātrim devās RSU rektors prof. Aigars Pētersons.

Abiem RSU kolektīviem ir liela dziesmusvētku pieredze. RSU koris, kurā pašlaik dzied 63 dalībnieki, piedalījies visos svētkos kopš 1951. gada, bet tautas deju kolektīvs, kurā ir 64 dalībnieki, piedalījies visos deju svētkos savas pastāvēšanas vēsturē, izlaižot vien 1980. un 1985. gadu.

TDA Ačkupu redzēsim latviešu skatuviskās dejas lielkoncertā Balts, lielkoncertā Mūžīgais dzinējs un noslēguma koncertā Kopā augšup, savukārt jauktais koris Rīga priecēs skatītājus koru lielkoncertā Tīrums. Dziesmas ceļš un noslēguma koncertā Kopā augšup