Mākslinieciskie kolektīvi

Rīgas Stradiņa universitātes Tautas deju ansamblis Ačkups aicina visus dejas draugus 25. aprīlī plkst. 18.00 uz Rīgas Stradiņa universitātes aulu, kur notiks Jāzepa Vītola Latvijas Valsts konservatorijas 1985. gada absolventu deju koncerts Ar sirdi dejā.

ackups4-lead.jpg

Pirms 30 gadiem satikās 10 jauni Terpsihoras noburti studenti, lai kopā meklētu savu vietu dejas pasaulē.
Šis koncerts būs ne tikai cieņas un mīlestības apliecinājums savam kursa audzinātājam, baleta māksliniekam un pedagogam Jurim Kaprālim, bet arī tiem pedagogiem un kolektīvu vadītājiem, kuri aizrāva, atklāja un veidoja jaunos talantus.

Koncerta pirmajā daļā dejotāji izdejos latviešu dejas vecmeistaru Harija Sūnas, Ulda Žagatas, Aijas Baumanes, Raimonda Dzeņa dejas, savukārt otrajā daļā skatītājus priecēs Latvijas vadošo horeogrāfu Jāņa Ērgļa, Agra Daņiļeviča, Jāņa Purviņa, Guntas Skujas un citu mākslinieku veidotās dejas.

Koncertā piedalās

• Rīgas Stradiņa universitātes Tautas deju ansamblis Ačkups un jauniešu deju kolektīvs Austris

mākslinieciskā vadītāja Elita Treilone

• Vidējās paaudzes deju kolektīvs Degsme