Stipendijas

Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācija sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fondu jau septīto gadu izsludina pieteikšanos stipendijām medicīnas studentiem.

Arī šogad Boriss un Ināra Teterevi centīgākajiem un zinātkārākajiem studentiem piešķirs stipendijas, novērtējot studentu ieguldīto darbu un centību. Stipendija ir paredzēta 3. un 4. kursa medicīnas studentiem, kuriem par iepriekšējiem studiju gadiem vidējā atzīme nav zemāka par 7,5 ballēm. Stipendijas apmērs ir 375 eiro mēnesī desmit studiju mēnešus līdz pat absolvēšanai, kā arī portatīvais dators, kas studentam ir neatņemama studiju procesa daļa.  Pieteikties var līdz 22. septembrim.

Aleksejs Zavorins bija pirmais stipendijas ieguvējs tālajā 2011. gadā.  Sākumā viņu māca šaubos par to, vai viņš būs pietiekami labs kandidāts stipendijai, taču saņēmis dūšu un pieteicies, jo zināja, ka ir labas sekmes, aktīvi piedalījies studentu zinātniskajās konferencēs prof. Māras Pilmanes vadībā un ticējis, ka viņu pamanīs.

Ir pagājuši nu jau seši gadi, un Aleksejs saka:

"Teterevu ģimenes atbalsts noteikti bija papildu motivācija studijām, un stipendija palīdzēja mazināt materiālo slogu maniem vecākiem un pilnvērtīgi pievērsties studijām."

Aleksejs atceras:

"Mani kursabiedri strādāja naktīs par māsu palīgiem, viesmīļiem vai citos darbos. Uzskatīju, ka stipendija bija liela privilēģija un iespēja nenovērsties no studiju procesa. Saņemt Teterevu fonda stipendiju bija arī liels pagodinājums. Es gribēju nepievilt mecenātus un ar saviem panākumiem vēl vairāk spodrināt viņu labo vārdu."

Aleksejs pašlaik strādā Veselības centra 4 Dermatoloģijas klīnikā un RSU Infektoloģijas un dermatoloģijas katedrā, kā arī ir RSU doktorants. Ikviens students, kuru atbalstīja Teterevu fonds, saka tikai labus vārdus un ir ļoti pateicīgi par sniegto atbalstu, par ticību viņu spējām. Dažreiz, kad gribējās padoties un šķita, ka visa pasaule ir apstājusies, zināja, ka ir kāds, kurš neļaus to darīt. Šī stipendija dod iespēju būt vēl labākiem, motivē neapstāties un būt sevis labākā versija.

Student, šī iespēja ir jāizmanto!

Lai pieteiktos stipendijai, vidējai atzīmei par iepriekšējiem studiju gadiem jābūt virs 7,5 ballēm, jāaizpilda anketa, jāatsvaidzina CV, jāsaņem izziņa.

Pieteikums jānogādā RSU Absolventu asociācijas birojā Dzirciema ielā 16, K korpusa 124. kab. vai jāiemet pastkastītē pie šā kabineta durvīm.

Vairāk informācijas par stipendiju publicēts šeit.

1var.png