Pārlekt uz galveno saturu
Tradicionālie pasākumi

Jau piecpadsmito gadu pēc kārtas Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) rīko Senioru vakaru, lai pateiktos ilggadējiem un bijušajiem RSU darbiniekiem par ieguldījumu universitātes izaugsmē. Senioru vakars notiks ceturtdien, 7. janvārī, plkst. 17.00 Dzirciema ielā 16.

senioru_vakars_2015_rsu.jpg

RSU rektors prof. Jānis Gardovskis uzsver: "Rīgas Stradiņa universitātes prioritāte vienmēr ir bijis cilvēks, un bez augsti profesionāliem, uzņēmīgiem un lojāliem darbiniekiem universitāte nevarētu būt modernāko un prestižāko augstskolu pulkā. Esam priecīgi, ka varam izteikt pateicību mūsu ilggadējiem darbiniekiem."

Senioru vakarā būs iespēja noklausīties Rēzijas Kalniņas un viņas draugu koncertu Meklētāja Roze, kurā varēs dzirdēt Ziemassvētku dziesmas. Pēc tam, kā ierasti, seniori tiks iepazīstināti ar RSU būtiskākajiem notikumiem aizvadītajā gadā un universitātes plāniem šogad. Pasākumā tiks demonstrēti arī Rīgas Medicīnas institūta (tagad – RSU) vēsturiskie kinomateriāli no RSU muzeja krājuma par mācību procesu un studentu dzīvi no 1965. līdz 1970. gadam.

Pie RSU aulas būs apskatāma RSU muzeja ekspozīcija Profesoram Paulam Stradiņam – 120.

Plānots, ka šogad pasākumā piedalīsies vairāk nekā 400 senioru.