Sabiedrības veselība

Laipni aicinām visus Rīgas Stradiņa universitātes studējošos, kurus interesē starptautiskais skatījums uz veselību, t. sk. seksuālo un reproduktīvo veselību un tiesībām, iesaistīties Gentes Universitātes rīkotajās vasaras skolās.

No 4. līdz 14. jūnijam tiek rīkotas divas vasaras skolas: Seksuālā un reproduktīvā veselība un tiesības un Veselība un globalizācija. Katra vasaras skola piedāvā plašu lekciju un semināru ciklu par attiecīgā temata aktuālajiem jautājumiem, sniedzot lielisku iespēju papildināt savas zināšanas, dalīties pieredzē un iejusties interesantā, multikulturālā vidē.

Ņemot vērā Covid-19 pandēmijas radītos ierobežojumus, vasaras skolas šogad tiks organizētas tiešsaistē. Dalības maksa: 50 EUR.

Reģistrēšanās notiek līdz 01.05.2021.

Reklāmas materiāls par vasaras skolu Veselība un globalizācija angļu valodā

Reklāmas materiāls par vasaras skolu Seksuālā un reproduktīvā veselība un tiesības angļu valodā