Rezidentūra
Starptautiskā sadarbība
Traumatoloģija, ortopēdija

Turpinot ilggadējo veiksmīgo Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Ortopēdijas katedras sadarbību ar Barilana universitātes (Bar-Ilan University) Azrieli Medicīnas fakultāti, Rīgas Stradiņa universitātes Rezidentūras studiju fakultātes rezidents traumatoloģijas, ortopēdijas specialitātē Igors Pikaļevs vairāk nekā divus mēnešus Erasmus+ KA107 programmas ietvaros prakses mobilitātes vizītē guva pieredzi Azrieli Medicīnas fakultātes Zifas Medicīnas centra (Ziv Medical Center) Ortopēdijas klīnikā tās vadītāja profesora Aleksandra Lernera (Alexander Lerner) vadībā.

Vizītes laikā I. Pikaļevs piedalījās starptautiskajā Izraēlas Ortopēdu asociācijas 39. konferencē. Iegūtās zināšanas un pieredze kompleksu ekstremitāšu traumu (tostarp militāru konfliktu izraisītu) rekonstruktīvo operāciju veikšanā, izmantojot riņķveida ārējās fiksācijas metodi, ir unikālas un svarīgas traumatologa, ortopēda darbā smagas ekstremitāšu traumas guvušu pacientu ārstēšanā.