No šā mēneša RSU piedāvā saviem studentiem izmantot licencēto Microsoft Office par brīvu! Visa programmatūra, kas nepieciešama veiksmīgai studiju procesa norisei, tagad būs pieejama visu laiku, kamēr students mācās RSU.

Ko tas nozīmē?

• Studenti var uzinstalēt Microsoft Office programmas, tostarp Word, Excel, PowerPoint, OneNote uz pieciem datoriem (PC vai Mac) un piecām mobilajām iekārtām (piemēram, viedtālruni, portatīvo datoru, planšetdatoru un personīgo datoru).
  • Studenti var izmantot OneDrive 1 TB apjomā ierīču automātiskai sinhronizēšanai.

Kā sākt lietot Microsoft Office legālo programmatūru?

Uz PC un Mac iekārtām

• Apmeklē Office365.rsu.lv
  • Izvēlies lietošanas valodu un lejupielādē

Uz iOS un Android iekārtām

• Lejupielādē attiecīgo programmu aplikācijas:
    • iOS: Word, Excel, PowerPoint
    • Android: Microsoft Office Mobile vai Word; Excel; PowerPoint
  • Autorizējies ar RSU lietotājvārdu (piemēram, studentaidatrsu[pnkts]edu[pnkts]lv) un sāc lietot!

Detalizētāka informācija par programmatūras lejupielādi – šeit.

Ja instalēšanas procesā rodas jautājumi, lūgums sazināties ar itatrsu[pnkts]lv.

Plašāka informācija par Office365 iespējām – http://products.office.com/en-us/student.