Absolventiem
Uzņemšana
Skolēniem

Pirmajā uzņemšanas nedēļā Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) saņemti vairāk nekā 4600 studētgribētāju pieteikumi, kas ir rekordliels rādītājs, bet medicīnā saņemto pieteikumu skaits ir augstākais pēdējo piecu gadu laikā.

Jauniešiem lielākā interese ir par medicīnu, fizioterapiju, farmāciju, zobārstniecību, psiholoģiju, multimediju komunikāciju, diplomātiju, žurnālistiku un starptautisko mārketingu. Studētgribētāji aptaujā atzīst, ka RSU piedāvā ļoti augstas kvalitātes izglītību, ir reputācijas līdere un tieši RSU var apgūt interesējošo profesiju. RSU ir vienīgā augstskola, kas veikusi visu 30 veselības aprūpes studiju programmu starptautisku pilotakreditāciju, iegūstot izcilu novērtējumu uz maksimālo termiņu – 6 gadi. Esi drošs par savu izvēli!

uznemsana-2018_2.jpg

Jau ir skaidri prognozējams, ka RSU arī šogad pilnībā aizpildīs visas valsts piešķirtās budžeta vietas bez papildu uzņemšanas. RSU piedāvā studijas 68 programmās ar 900 valsts budžeta vietām un tikpat maksas studiju vietām.

RSU rektors profesors Aigars Pētersons uzsver, ka "mūsu izcilā snieguma pamatā ir pārdomāta ilgtermiņa attīstības stratēģija. Pēdējo gadu laikā RSU ir ievērojami uzlabojusi gan studiju telpas, gan modernizējusi studiju tehnoloģijas, īpaši attīstot uz simulācijām balstītu izglītību. Liels darbs ieguldīts studijās iegūstamo zināšanu, prasmju un kompetenču definēšanā. Jaunieši ir pragmatiski un augstu vērtē RSU diploma augsto kvalitāti un reputāciju".

Dokumentu iesniegšana klātienē pamatstudiju programmās RSU norisināsies līdz 10. jūlijam, bet topošajiem maģistriem tā ir nupat sākusies un turpināsies līdz 14. augustam, tāpēc spriest par jauno maģistrantu interesēm 2018. / 2019. akadēmiskajā gadā ir pāragri.

RSU var pieteikties tikai uz sešām prioritātēm RSU pašas izveidotā, neatkarīgā uzņemšanas sistēmā.