Šogad Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvalde par godu lielajai mīlētāju un vientuļnieku dienai vēlas iepriecināt ikvienu universitātes studentu. Dažādas aktivitātes ir paredzētas visas nedēļas garumā no 9. līdz 13. februārim.

Pirmdien RSU galvenajā ēkā (Dzirciema ielā 16) no plkst. 11.30 notiek Valentīna nedēļas filmiņas veidošana, kurā ikviens students aicināts izteikt savas domas un atbildēt uz dažādiem jautājumiem par RSU un Valentīndienu.

Otrdien studentiem būs iespēja uz Studējošo pašpārvaldes tāfeles uzrakstīt kādu jauku, mīlestības pilnu novēlējumu saviem draugiem un studiju biedriem.

Trešdien RSU galvenās ēkas foajē no plkst. 11.00 līdz 12.00 sirsniņas sildīs tēja un cepumi.

Ceturtdien no plkst. 12.00 līdz 13.30 darbosies foto stūrītis, kurā ikviens aicināts uzņemt kādu jautru bildi Valentīndienas noskaņās.

Nedēļa noslēgsies ar saliedējošu un aktīvu pasākumu – fotoreisu No RSU ar mīlestību, kura laikā studentu komandas (4 – 6 cilvēku sastāvā) Rīgas ielās veiks dažādus jautrus un atraktīvus uzdevumus. Galvenais mērķis – veikt pēc iespējas vairāk uzdevumu. Vislabāk spēs tikt galā tā komanda, kuras dalībnieki būs radošākie, erudītākie, ātrākie un uzticēsies cits citam. Fotoreiss sāksies plkst. 16.00 pie RSU galvenās ēkas. Pieteikties fotoreisam var līdz 11. februārim (trešdienai), sūtot komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus un uzvārdus e-pastā: zane[pnkts]dzeneatrsu[pnkts]lv.

Visas nedēļas garumā nobildē foto Kā Tu mīli RSU? un sūti: milestibasvestulesatrsu[pnkts]lv.

valentina-nedela-2015-lead.jpg