Trešdien, 27. februārī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) viesojās veselības ministre Ilze Viņķele.

Vizītes laikā ministre apmeklēja Zobārstniecība fakultātes pirmsklīniku, kur iepazinās ar Ziemeļeiropā modernākajām simulāciju tehnoloģijām, kā arī tikās ar universitātes vadības pārstāvjiem un studentiem.

Tikšanās laikā tika iezīmēta RSU kā vadošās universitātes loma Latvijas augstākās medicīniskās izglītības un veselības aprūpes sistēmā.

aigars_petersons_sq_col.jpg

RSU sekmīgi īsteno ilgtermiņa attīstības stratēģiju, tāpēc savu vadošo lomu turpināsim apliecināt ar darba kvalitāti – studiju un pētniecības rezultātiem!

RSU rektors prof. Aigars Pētersons

Kopīgi tika pārrunāti arī zinātnes finansējuma, ārsta standarta, tālākizglītības un simulācijā balstītas izglītības attīstības jautājumi.