Darbiniekiem
Atzinība

16. maijā Rīgas Stradiņa universitātes struktūrvienību vadītāju sapulcē Veselības ministrijas Atzinības raksts tika pasniegts RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes asoc. prof. Anitai Villerušai par nozīmīgu un ilggadēju ieguldījumu sabiedrības veselības izglītības un pētniecības jomas attīstībā Latvijā un pasaulē un Onkoloģijas institūta direktoram prof. Edvīnam Miklaševičam par starptautiski izcilu un ilggadēju ieguldījumu pārmantotā vēža izpētē.

Anita_Villerusa02-lead.jpg

Asoc. prof. Anita Villeruša ilgus gadus bijusi Sabiedrības veselības fakultātes dekāne, tādējādi veicinot augstākās izglītības un pētniecības attīstību sabiedrības veselības jomā Latvijā. Viņa vadījusi astoņus promocijas darbus un vairākus desmitus bakalaura un maģistra darbus, kā arī ir vairāku pētniecisko publikāciju autore. Aktīvi piedalījusies veselības aprūpes sistēmas veidošanā Latvijā.

Edvins_Miklasevics-lead.jpg

Prof. Edvīns Miklaševičs ir daudzu pētniecisko publikāciju autors un vadījis 10 promocijas darbus, bijis arī vairāku starptautiski nozīmīgu projektu vadītājs. Viņš vada RSU Onkoloģijas institūtu, kas ir vienīgā šāda profila pētnieciskā institūcija Latvijā.