Absolventiem
Atzinība
Darbiniekiem

Lai pateiktos par izcilu veikumu sabiedrības veselības, veselības aprūpes un farmācijas nozarē, Veselības ministrija ik gadu pasniedz Atzinības  un Pateicības rakstus nozares profesionāļiem. 10. novembrī Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā tika godināti arī vairāki Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) docētāji.

vm_atzinibas_raksti_kopbilde_2022.jpg2022. gada 10. novembrī veselības ministrs Daniels Pavļuts pasniedza Veselības ministrijas (VM) Atzinības un Pateicības rakstus. Foto no VM arhīva

Veselības ministrijas Atzinības raksts piešķirts:

• RSU Humanitāro zinātņu katedras ilggadējai vadītājai prof. Vijai Sīlei par izciliem sasniegumiem pedagoģiskajā darbā un zinātnē.
  • RSU Radioloģijas katedras asoc. prof., RSU padomes loceklim, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Diagnostiskās radioloģijas institūta vadītājam Kārlim Kupčam par profesionālu un priekšzīmīgu darbu veselības nozarē.
  • RSU Māszinību un dzemdību aprūpes katedras docētājai, MFD veselības centrs Dziedniecība galvenajai māsai Lūcijai Kigitovičai par ilgu, apzinīgu un priekšzīmīgu darbu veselības aprūpē.

Veselības ministrijas Pateicības raksts piešķirts:

• RSU Liepājas filiāles docētājai, Liepājas Reģionālās slimnīcas Iekšķīgo slimību nodaļas virsmāsai Valentīnai Grincēvičai par ilgu, apzinīgu un priekšzīmīgu darbu veselības aprūpē.

Šogad pateicība izteikta arī profesionālajām organizācijām un iestādēm par atbalsta sniegšanu Ukrainas medicīnas darbiniekiem profesionālās darbības uzsākšanai Latvijā.

“Novembrī godinām Latvijas varoņus visos laikos. Arī tos varoņus, kas turpina veidot Latviju un nostiprināt mūsu brīvību.

Šodien sveiksim veselības aprūpes izcilniekus. Jūsu pašaizliedzība un drosme glābj cilvēku veselības un dzīvības. Šodien teikšu daudzus paldies – par izcilu, ilggadīgu, nesavtīgu, godprātīgu, profesionālu, apzinīgu, priekšzīmīgu un pašaizliedzīgu darbu. Gan sirdsdarbu mūža garumā, gan aktīvu un iniciatīvas bagātu darbu, gan arī tādu, kas šobrīd sniedz tik ļoti vajadzīgo atbalstu kolēģiem Ukrainā,” svinīgajā pasākumā sacīja ministrs Daniels Pavļuts.

Ministrijas apbalvojumu svinīgā pasniegšana notiek divas reizes gadā pirms Latvijas valsts svētkiem – maijā un novembrī.