Studentiem
Ārkārtas stāvoklis

Trešdien, 18. martā, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) prorektori un dekāni tiešsaistē sniegs atbildes uz studentu jautājumiem par studiju procesa norisi RSU ārkārtas situācijas laikā.

• 11.00–12.00 – atbildes uz ārvalstu studentu aktuālajiem jautājumiem sniegs veselības studiju prorektors prof. Guntis Bahs un Ārvalstu studentu nodaļas dekāne Smuidra Žermanos (sesija notiks angļu valodā)
    Pieslēgties
  • 13.00–14.00 – atbildes uz veselības studiju bloka studentu jautājumiem sniegs veselības studiju prorektors prof. G. Bahs, Medicīnas fakultātes dekāne prof. Jana Pavāre un Medicīnas fakultātes prodekāns doc. Ingus Skadiņš
    Pieslēgties
  • 15.00–16.00 – atbildes uz sociālo zinātņu studiju programmu studentu jautājumiem sniegs studiju prorektore prof. Tatjana Koķe, kā arī sociālo zinātņu fakultāšu dekāni - Komunikācijas fakultātes dekāne prof. Anda Rožukalne, Eiropas Studiju fakultātes dekāns prof. Andris Sprūds un Juridiskās fakultātes dekāns prof. Andrejs Vilks.