Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem
Absolventiem

Trešdien, 27. maijā, norisinājās RSU Absolventu asociācijas rīkotā komandu viktorīna Intellectus. Tajā attālināti, izmantojot Zoom platformu, piedalījās sešas absolventu komandas, mērojoties zināšanās un atjautībā jautājumos par kultūru, ģeogrāfiju, RSU vēsturi un citām tēmām. Intellectus piedalījās Latvijā un ārvalstīs dzīvojošie absolventi, to skaitā arī veselības ministre Ilze Viņķele.

aa_intellectus_zoom.jpg

RSU absolventu asociācijas biedru vidū iemīļota tradīcija ir regulāra tikšanās neformālā gaisotnē, pavadot vakaru sarunās pie vakariņu galda vai vīna glāzes un baudot jauko kompāniju. RSU Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs Dins Šmits norāda, ka arī tad, kad publiska pulcēšanās nav iespējama, biedri izrādījuši vēlmi satikties: "Pasaulē pastāvošā situācija arī mums kā asociācijai liek domāt ārpus ierastajiem rāmjiem. Zinot, ka asociācijas biedri ar nepacietību gaida katru nākamo kopā sanākšanas reizi, mēs realizējām ideju, kas atļauj satikties ne vien bez riska veselībai, bet arī pavisam ērtā veidā - neizejot no mājām. Pateicoties tam, mums varēja pievienoties tie biedri, kuri dzīvo ārpus Rīgas un Latvijas."

RSU Absolventu asociācijas piedāvātajam risinājumam satikties virtuāli atsaucās vairāk nekā 20 absolventu no Latvijas un ārvalstīm. Viņu vidū bija arī veselības ministre Ilze Viņķele, kura atzinīgi vērtē pasākuma ideju: "Man ir patiess prieks, ka RSU Absolventu asociācija izvēlējās radošu pieeju, kā pulcēt absolventus, atrodot jaunu risinājumu savām ierastajām tradīcijām. Vakars izvērtās aizraujošs, un ceru, ka šī tradīcija turpināsies nākotnē."

Viktorīnas uzvarētāji tika noteikti 10 kārtās, absolventu komandām 3 – 5 cilvēku sastāvā atbildot uz jautājumiem par kultūru, ģeogrāfiju, RSU vēsturi un citām tēmām. Sīvā cīņā ar divu punktu pārsvaru uzvaras laurus plūca komanda Funny Sodium Channels.

aa_intellectus.jpg