Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem
Darbiniekiem

NAP_ESF_0_0.png

Veselības ministrija aicina ārstniecības personas pieteikties naudas kompensācijai par darbu reģionos, turpinot īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu par valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošanu iedzīvotājiem ārpus Rīgas.

Atbalstam var pieteikties ārsti, tajā skaitā ģimenes ārsti, zobārsti, ārsta palīgi, medicīnas māsas, māsas palīgi, vecmātes, fizioterapeiti, ergoterapeiti, zobu higiēnisti, zobārsta asistenti, zobārstniecības māsas un vēl citi speciālisti. Ārstniecības personu saraksts, kas var pieteikties kompensācijai, šogad tika papildināts.

Uz kompensāciju var pretendēt, ja speciālists strādā ārstniecības iestādē ārpus Rīgas, kas sniedz valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus prioritārajās veselības jomās: sirds un asinsvadu, onkoloģijas, bērnu aprūpes, sākot no perinatālā un neonatālā perioda, un garīgās veselības jomā.

Informācija par atbalsta nosacījumiem un pieteikšanos

Kontaktinformācija jautājumiem un konsultācijām par projektu: kompensacijasatvm[pnkts]gov[pnkts]lv vai 67876013, 60003345 un 67876087.

Līdz šim projektā noslēgti vairāk nekā 600 kompensācijas izmaksas līgumu. Šis ir viens no atbalsta mehānismiem un stimuliem, lai ārstniecības iestādēm ārpus Rīgas piesaistītu jaunus speciālistus.

Eiropas Savienības fonda projektu Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla pieejamības uzlabošana ārpus Rīgas 9.2.5.0/17/I/001 īsteno Veselības ministrija. Projekts īstenošanas laiks ir no 2017. gada 1. decembra līdz 2023. gada 30. septembrim.