Kategorija
Pakalpojums jāpiesaka
3 darba dienas pirms paredzētā pasākuma

Apraksts

Vadlīnijas Studiju programmas vadītājiem par to, kādā secībā veicamas darbības, ja studējošajiem ir paredzēts iesniegt noslēguma darbus arī video formātā.

Ja Jūsu kursa ietvaros studējošajiem nepieciešams iesniegt noslēguma darbus video formātā, tad nepieciešams rakstīt pieteikumu uz IT Servisa centru (itatrsu[pnkts]lv), kur nepieciešams pieteikt jaunas mapes izveidi Noslēguma darbiem.

Fakultāte reģistrē pieteikumu help.rsu.lv sistēmā norādot sekojošu informāciju:

1. Fakultāte, zem kuras jātaisa mape;
  2. Docētājiem/darbiniekiem, kuriem jāpiekļūst šiem failiem;
  3. Studējošo saraksts, kuriem būs nepieciešama iespēja augšupielādēt savus darbus.
  4. Datums, pēc kura studējošie vairs nevar rediģēt savas iesniegtās datnes;
  • Ievietotie video ir jāpārceļ uz pamata mapi.
  • Pamata mape ir mape kuria ir piesasitīts "Assignment Folder".

Kad mape būs izveidota un piekļuves, IT Servisa centrs sazināsies ar pieteicēju.

Pēc tam, kad mape izveidota, nepieciešams pieslēgties Panopto rīkam.

Pieslēdzoties Panopto ar savu RSU lietotājvārdu un paroli.

No lapas kreisās izvēlnes izvēlieties "Browse" un zem katedras, kurai pieteicāt mapes izveidi, sameklējiet to.

Spiediet uz:

• RSU → Katedras
  • Spiediet uz mapesStudējošo noslēguma darbi 2019/2020

browse.PNG

Studējošajie augšupielādē video datni tajā pašā mapē, kuru Jūs piesakāt IT Servisa centrā, līdz ar to, mapē "Noslēguma darbu augšupielāde" Jūsu katedras ietvaros varēsiet atrast studējošo augšupielādētās video datnes.

Uzspiežot uz tās vienu reizi ar peles kreiso klikšķi, tas atvērsies.

mape.PNG

Instrukcija par to, kā studējošajiem nepieciešams augšupielādēt video datnes, pieejama šeit.