LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB_1333_400_s_c1_c.jpg

EATRIS.png

2020. gada 24. novembrī tiešsaistē, platformā Zoom, norisinājās starptautisks seminārs Translācijas medicīna – no molekulas līdz pacientam (Translational medicine – from molecule to the patient), kurā pieredzē translācijas medicīnā dalījās pasaules mēroga zinātnieki prof. Jehuda Šēnfelds (Yehuda Shoenfeld) no Telavivas Šebas medicīnas centra Izraēlā, prof. Reiko Krīgers (Rejko Krüger) no Luksemburgas Universitātes, prof. Pāvels Zaļevskis (Paweł Zalewski) no Toruņas Nikolaja Kopernika universitātes Polijā, kā arī EATRIS darbības un finanšu direktors Antons Usi (Anton Ussi) no Nīderlandes.

Semināra prezentācijas veltītas translācijas medicīnai tās visplašākajā nozīmē, autoimunitātei un autoimūnām slimībām, kā arī tam, kā izveidots translācijas medicīnas pētījuma cikls, balstoties uz Parkinsona slimības modeli.

Semināra programma