Pārlekt uz galveno saturu

EIT Health regulāri izziņo projektu uzsaukumus un aktivitātes, kas sniedz iespējas iesaistīties inovācijas veicinošā vidē, attīstīt savu biznesa idejas, kā arī mācīties no domubiedriem un ekspertiem.

ATVĒRTIE UZSAUKUMI

eith_attracttoinvest_1080x1080px_logo.png

Attract to Invest 2023

EIT Health programma Attract to Invest sagatavo uzņēmumus veiksmīgām investīciju piesaistes kārtām. Attract to Invest piedāvā trīs pakāpju programmu, kuras visos posmos tiek piedāvāti izaicinājumi, iespējas un vērtīgas balvas labākajiem dalībniekiem.

Programmas laikā komandas saņems viedo naudu, attīstīs finanšu piesaistes iemaņas, iegūs finansējumu savu produktu vai pakalpojumu uzlabošanai un paplašinās savu profesionālo tīklu. Septembra otrajā pusē komandas piedalīsies Finanšu piesaistes Bootcamp.

Vai esat veselības aprūpes jaunuzņēmums, kura produkts vai pakalpojums ir pieejams Eiropas tirgū, un jūs plānojat uzsākt sēklas vai A sērijas investīciju kārtu? Piesakieties EIT Health InnoStars programmai Attract to Invest un apgūstiet praktiskas finanšu piesaistes metodes.

Pieteikšanās termiņš: 2023. gada 21. jūlijs.

innostars_awards.png

InnoStars Awards 2023

InnoStars Awards ir galvenais akselerators agrīnā posma jaunuzņēmumiem no Centrāleiropas, Austrumeiropas un Dienvideiropas, kur inovāciju ieviešanas temps ir mērenāks.

Programma palīdz pārveidot prototipus un minimālos dzīvotspējīgos produktus (MVPs) par risinājumiem vai produktiem veselības aprūpes jomā un ieviest tos tirgū. Pēdējo septiņu gadu laikā ir apmācīti vairāk nekā 100 jaunuzņēmumi, un vairāk nekā puse no tiem ir guvuši panākumus tirgū. Programma InnoStars Awards sniedz arī unikālu iespēju investoriem, kas meklē uzlecošās zvaigznes biotehnoloģiju, MedTech un dzīvības zinātņu jomā. Tāpat arī programma ir būtisks pieturas punkts veselības aprūpes jaunuzņēmumiem ceļā uz panākumiem.

Iegūstiet atbalstu līdz pat 25 000 eiro apmērā sava produkta vai pakalpojuma virzībai tirgū, pirmo klientu piesaistei un saziņai ar EIT Health partneriem no visas Eiropas. Prezentējiet savu veiksmes stāstu vietējos un Eiropas plašsaziņas līdzekļos.

Pieteikšanās termiņš: 2023. gada 16. aprīlis.

jumpstarter_2023_banner.jpg

EIT Jumpstarter

Vai jums padomā inovatīva ideja un vēlaties uzsākt uzņēmējdarbību?

EIT Jumpstarter ir pirmsakselerācijas programma, ko vada septiņas Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) kopienas. Programmā iekļautas deviņas kategorijas: veselība, pārtika, izejvielas, enerģija, mobilitāte pilsētās, ražošana, digitālā joma, jaunā Eiropas programma Bauhaus (vērsta uz ilgtspējīgām un iekļaujošām dzīves telpām), kā arī kohorta Ukrainas inovatoriem. EIT Jumpstarter mērķis ir virzīt tirgū agrīnās stadijas inovācijas no jaunajiem Eiropas reģioniem un palīdzēt inovatoru zinātniskajām idejām un inovācijām kļūt par veiksmīgiem uzņēmumiem.

Septiņu mēnešu garumā izvēlētās komandas ekspertu un mentoru uzraudzībā padziļināti apgūst uzņēmējdarbības modelēšanu un plānošanu. Jaunuzņēmumi tiek vērtēti, balstoties uz izstrādāto biznesa plānu. Sešas labākās komandas katrā kategorijā iekļūst lielajā finālā, kurā tās sacenšas par 10 000 EUR balvu katrā kategorijā.

Pieteikšanās termiņš: 2023. gada 16. aprīlis.

bridgehead.jpg

Bridgehead 2023

EIT Health Bridgehead apvieno Eiropas veselības aprūpes uzņēmējus, kuri vēlas attīstīt uzņēmējdarbību Eiropas tirgū sadarbībā ar Eiropas labākajiem inkubatoriem un akseleratoriem, kuriem ir zināšanas un resursi, lai to īstenotu.

EIT Health palīdzēs piemeklēt jūsu augošajam uzņēmumam inkubatoru vai akseleratoru no EIT Health tīkla – šīs organizācijas tiek dēvētas arī par katalizatoriem. Kopīgiem spēkiem izplānosiet, kā ātri un operatīvi piekļūt jauniem tirgiem, izmantot vietējos partneru un klientu tīklus, infrastruktūru un izprast jauno likumdošanu. Saņemsiet pieredzes bagātu speciālistu padomus, iegūsiet ieskatu un nepieciešamo atbalstu jūsu uzņēmējdarbības mērķu īstenošanai.

Pieteikšanās termiņš: 2023. gada 2. maijs.

catapult.jpg

Catapult 2023

Catapult ir unikāls konkurss un apmācību programma, kuras ietvaros vadošajiem Eiropas ekspertiem un investoriem ir iespēja iepazīt dzīvības zinātņu un veselības tehnoloģiju jaunuzņēmumus. Šī programma apbalvo labākās uzņēmējdarbības idejas, sniedzot iespēju jaunuzņēmumiem strauji iekļauties EIT Health kopienā līdzās pasaules vadošajiem uzņēmumiem.

Programmas ietvaros jaunuzņēmumi piedalās intensīvās apmācībās, palielinot savu uzticamību un atpazīstamību Eiropas mērogā. Finālisti piedalās Bits & Pretzels HealthTech pasākumā, lai cīnītos par naudas un nozares balvām, kā arī iespēju izvietot informāciju par sevi NASDAQ tornī Ņujorkā. 

Pieteikšanās termiņš: 2023. gada 2. maijs.

wild_card.png

Wild Card 2023

Programma piedāvā agrīnā posma jaunuzņēmumiem resursus, kas nepieciešami, lai pārbaudītu risinājumus, panāktu produkta atbilstību tirgum un nodrošinātu investīciju iespējas.

Ik gadu jaunuzņēmumi, kas nevairās uzņemties risku un izstrādāt inovatīvus risinājumus konkrētas veselības problēmas risināšanai, aicināti piedalīties Wild Card programmā. Veicinot atbalstošu un uz sadarbību vērstu vidi, Wild Card aicina dalībniekus spriest ārpus rāmjiem un mest izaicinājumu tradicionālajam domāšanas veidam. Komandām ar ekspertu un investoru atbalstu ir iespēja pieņemt izaicinājumu un piedāvāt inovatīvus veselības aprūpes produktus un pakalpojumus.

Pieteikšanās termiņš: 2023. gada 2. maijs.

user_validation_camp.jpg

User Validation Labs (ULabs) 2023

Programma User Validation Labs (ULabs) saved jaunuzņēmumus kopā ar EIT Health partneriem Eiropā, kas var sniegt palīdzīgu roku jaunuzņēmuma inovācijas validācijas pētījuma veikšanā un organizēšanā. ULabs sadarbojas ar dzīvās prakses laboratorijām, akseleratoriem, slimnīcām un inovāciju centriem, kas var palīdzēt sniegt jaunuzņēmumiem piekļuvi nākotnes gala lietotāju atsauksmēm un apkopot tās. Jaunuzņēmumiem tiks sniegta iespēja testēt savu produktu vai pakalpojumu ar pacientiem, ārstiem un medicīnas darbiniekiem Eiropā.

Pieteikšanās termiņš: 2023. gada 2. maijs.

patient_innovation_bootcamp.png

Patient Innovation Bootcamp 2023

Kurš gan vēl bez pacientiem un viņu aprūpētājiem zinās labāk par gala patērētāju vajadzībām? Šī informācija ir izšķiroša produkta inovācijas izstrādes procesā.  

Patient Innovation Bootcamp piedāvā unikālu programmu, kurā iekļauts mentorings, kā arī klātienes un tiešsaistes apmācības, lai atbalstītu tādu inovatīvu risinājumu izstrādi un ieviešanu, kurus radījuši cilvēki, kurus tieši ietekmē veselības traucējumi. Programmas mērķis ir palīdzēt ideju autoriem izveidot prototipu un nonākt līdz gatavam produktam.

Programmas Patient Innovation Bootcamp ietvaros jaunuzņēmumiem tiek nodrošināts mentorings un apmācības Lisabonā, medicīniskā un tehnoloģiju validācija – Barselonā, īstenošana un izplatīšana – Kopenhāgenā, kā arī tiešsaistes apmācības par uzņēmējdarbības modeļa izstrādi. Izvēlētajiem jaunuzņēmumiem tiek segtas ceļa un uzturēšanās izmaksas.

Pieteikšanās termiņš: 2023. gada 31. maijs.

regulatory_pathways_bootcamps_post_1.png

Regulatory Pathways to Market Bootcamp 2023

Vēlaties ieviest savas digitālās veselības un medicīnas ierīču idejas Eiropas tirgū? Programma Regulatory Pathways to Market Bootcamp atbalsta agrīnā posma jaunuzņēmumus, lai atvieglotu to ienākšanu tirgū.

Šīs 10 nedēļu garās tiešsaistes programmas ietvaros jaunuzņēmumi izpratīs Eiropas veselības aprūpes sistēmas stingri regulēto sistēmu un apzinās potenciālos ceļus izdevumu kompensācijas saņemšanai. Ar nozares ekspertu atbalstu jaunuzņēmumi izstrādās plānu virzībai uz tirgu.

Pieteikšanās termiņš: 2023. gada 31. maijs.

medtech_bootcamp.png

MedTech Bootcamp 2023

Ja esat agrīnā posma jaunuzņēmuma pārstāvis medicīnas tehnoloģiju vai digitālās veselības jomās, aicinām piedalīties programmā MedTech Bootcamp. Tajā tiks sniegta iespēja izstrādāt skaidru un derīgu koncepcijas pamatojumu uzņēmējdarbības uzsākšanai Eiropas tirgū.

Sešu nedēļu tiešsaistes programmas ietvaros eksperti un mentori palīdzēs jaunuzņēmējiem izprast un pilnveidot projektu, uzņēmējdarbības un finanšu plānu. Jaunuzņēmēji tuvāk iepazīsies ar tirgu un saviem konkurentiem, kā arī saņems palīdzību medicīnas ierīču noteikumu intepretēšanā un padomus par to, kā minētie noteikumi attiecas uz attiecīgo projektu. Turklāt, pateicoties intensīvai apmācībai visas programmas garumā, jaunuzņēmēji pilnveidos savas prezentācijas investoriem, tādējādi nodrošinātu vislabākās izredzes gūt panākumus.

Pieteikšanās termiņš: 2023. gada 31. maijs.

NOTIKUŠIE PASĀKUMI

behealthy.jpg

BeHealSy

BeHealSy ir gadu ilgs doktorantūras līmeņa inovāciju un uzņēmējdarbības mācību modulis, kas fokusējas uz biomedicīnas inženieriju un veselības aprūpes sistēmu. 
Sagaidāms, ka apgūstot šo moduli, jūs iegūsiet starptdisciplināras pētniecības prasmes veselības aprūpē un varēsiet pārvērst pētniecības rezultātus inovāciju un uzņēmējdarbības iniciatīvās. 


Pieteikšanās termiņš: 2022. gada 15. augusts.

health_drive_0.png

Health DRIVE 2022 apmācību programma

EIT Health DRIVE apmācību programma ir izstrādāta organizācijām (jaunuzņēmumu inkubātoriem, zinātnes parkiem, inovāciju aģentūrām u.c.):1) kas sniedz atbalstu inovatoriem, lai viņu pētījumi/idejas attīstītos par veiksmīgiem uzņēmumiem; 2) kuru mērķis ir izveidot specializētu, visaptverošu programmu veselības jomas jaunuzņēmumiem.

Pieteikšanās termiņš: 2022.gada 12. jūlijs,12:00 dienā pēc Centrāleiropas laika.


 

innostarsawards_call_fb_1200x900px.jpg

InnoStars Awards

Programma izstrādāta tā, lai palīdzētu jaunuzņēmumiem pārliecināt par inovāciju nepieciešamību veselības aprūpē, piesaistītu investorus un samazinātu laiku, kas nepieciešams idejas nogādāšanai tirgū.

Pieteikšanās termiņš: 27. marts

bridgehead.png

Bridgehead

Bridgehead sniedz Eiropas jaunuzņēmumiem un individuālu atbalstu biznesa eksportam.

Pieteikšanās termiņš: 14. marts

eit-health-catapult.png

EIT Health Catapult

EIT Health Catapult ar apmācībām, mentorēšanu un ideju prezentēšanu palīdz Eiropas veselības aprūpes jaunuzņēmumiem satikt ekspertus, veselības aprūpes vadītājus un starptautiskus investorus

Pieteikšanās termiņš: 14. marts

start-ups-meet-pharma.png

Start-ups Meet Pharma

Start-ups Meet Pharma ir izaicinājumos balstīta programma; Eiropas vadošie farmācijas nozares dalībnieki jaunuzņēmumiem sagatavojuši dažādus risināmus izaicinājumus, kā arī sniedz tiem atbalstu un mentoringu 

Pieteikšanās termiņš: 14. marts

women_entrepreneurship.png

Women Entrepreneurship 

Intensīvā apmācību programma iepazīstina agrīnās stadijās esošus, sieviešu vadītus vai līdzvadītu veselības nozares jaunuzņēmumus ar mentoriem, lai veicinātu un atbalstītu strauju uzņēmuma izaugsmi.

Pieteikšanās termiņš: 14. marts

eit_health_bootcamps_2022_-_recruitment_1.png

Reactor 

Vai meklējat veidu, kā komercializēt savu inovāciju veselības aprūpē? Reactor intensīvā apmācību programmas ietvaros izstrādāsiet pielāgotu plānu, lai varētu tirgū rast vietu savam produktam, paātrinātu tā pieņemšanu. Programma sniegs atbalstu sadarbības veidošanai.

Pieteikšanās termiņš: 14. marts

patient_innovation.png

Patient Innovation 

Kurā gan cits, ja ne pacienti un viņu aprūpētāji, var sniegt ieskatu, kas veicina patiesu produktu inovāciju?

Pieteikšanās termiņš: 14. marts

medtech-bootcamp_2.png

MedTech 

Vai tavs jaunuzņēmumus ir tā sākuma stadijā? Tad piedalies MedTech apmācību programmā, gūsti skaidru un pārliecinošu pamatu savai idejai, lai vari to pārdot Eiropas tirgū

Pieteikšanās termiņš: 27.jūnijs

 

NOTIKUŠO PASĀKUMU ARHĪVS (2021)

new_eit_health_logo_resize.png