Pārlekt uz galveno saturu

Oktobrī un novembrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Komunikācijas fakultāte sadarbībā ar Kultūras ministriju rīko profesionālās pilnveides nodarbības Veicini sabiedrības informētību ar vienkāršo valodu!, kas paredzētas esošajiem Latvijas nacionālo un reģionālo mediju žurnālistiem un topošajiem mediju profesionāļiem.

Aicinām pieteikties četrām meistarklasēm, kas notiks Valmierā, Rēzeknē, Liepājā un Rīgā.

Meistarklases ir bez maksas.

Šajās mācībās uzmanība tiks pievērta vienkāršajai valodai ­– saziņas veidam, kurā ikviena ziņa veidota saprotami un skaidri. Lektoru padomi un seminārā iegūtās zināšanas turpmāk palīdzēs rakstīt tekstu vienkāršā valodā, lai vēlamais vēstījums auditorijai būtu viegli saprotams.

“Seminārā analizēsim ziņu tekstos biežāk pieļautās kļūdas, kas tekstu padara smagnēju un grūti uztveramu. Tāpat kopīgiem spēkiem sarežģītus teikums pārvērtīsim vienkāršos,” skaidro RSU Komunikācijas fakultātes maģistra studiju programmas Komunikācija un mediju studijas absolvente Kate Beresņeva, kura 2023. gada vasarā aizstāvēja maģistra darbu Vienkāršas valodas trūkums enerģētikas tematikai veltītajās ziņās un tā ietekme uz vēstījuma izpratni auditorijā.

Kontaktinformācija
Vēlos reģistrēties šim datumam:
Ja rodas jautājumi, rakstiet e-pastu kursiatrsu[pnkts]lv.

Lai nodrošinātu personas datu korektu apstrādi, informējam, ka jūsu sniegtie personas dati (vārds, uzvārds, personas kods, e-pasta adrese, telefona numurs, darba vietas nosaukums, specialitāte) ir nepieciešami neformālās izglītības profesionālās pilnveides programmas administrēšanai (piemēram, jūsu apliecības izgatavošanai u. c.).

Reģistrējoties dalībai šajā neformālās izglītības profesionālās pilnveides programmā un piedaloties tās aktivitātēs, jūs apliecināt, ka esat informēts par personas datu apstrādi saskaņā ar augstāk norādīto mērķi.

Ar savām datu subjekta tiesībām varat iepazīties RSU Privātuma politikas vietnē.

Pārzinis: Rīgas Stradiņa Universitāte