Pārlekt uz galveno saturu
Par konferences dalībnieku personas datu apstrādi

1. Norādot savus personas datus pieteikuma anketā, jūs piekrītat sniegto personas datu (vārds, uzvārds, personas kods, e-pasta adrese) apstrādei un uzglabāšanai, kas nepieciešama jūsu izvēlētās, tas ir, pieteikuma anketā norādītās konkrētās konferences administrēšanai, tostarp komunikācijai, apliecības saņemšanai.

2. Reģistrējoties dalībai konferencē un piedaloties tās aktivitātēs, var tikt apstrādāti jūsu personas dati – vārds, uzvārds, fotogrāfijas, balss vai video ieraksts. Jūsu personas dati var tikt izmantoti Rīgas Stradiņa universitātes leģitīmo interešu nodrošināšanai – jūsu pieteikumā norādītās konkrētās konferences atspoguļošanai mārketinga un sakaru aktivitātēs (tostarp materiāla sagatavošanai un ievietošanai sociālajos tīklos), kā arī tiešraides nodrošināšanai konferences laikā, ja tāda ir paredzēta.

3. Konferences norises dienā jums būs personīgi jāparakstās dalībnieku reģistrācijas lapā. Dalībnieku reģistrācijas laikā par jums norādītā informācija būs redzama arī citiem šīs programmas dalībniekiem.

Reģistrējoties dalībai konferencē un piedaloties tās aktivitātēs, jūs apliecināt savu piekrišanu iepriekš minēto personas datu apstrādei noteiktajam mērķim.

Jūsu piekrišana būs spēkā līdz tās atsaukumam.

Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā.

Ja iebilstat pret šādu personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt pārzini Lidiju Rozentāli pa e-pastu Lidija[pnkts]Rozentaleatrsu[pnkts]lv.

Pieteikuma iesniedzēja dati
Jūsu kvalifikācija*
Ārstniecības personas statuss*

Identifikācijas numuru var atrast vietnē https://registri.vi.gov.lv/rap