Kategorija

Apraksts

1 (2).png

Papildus informācija

Saņem izziņas un iesniegumus elektroniski savā e-pastā. Iespēja attālināti (gan no mobilā telefona, gan datora) pieprasīt un saņemt studiju izziņas, parakstītas ar drošu elektronisko parakstu. Piesakies izziņām par studijām un sekmēm MyRSU portālā!

izzinas_0.PNG

Piesakot iesniegumu, lūgums pievērst uzmanību veidam, kā no trīs iespējām vēlaties saņemt iesniegumu.

Iesniegumu var saņemt:

• uz Jūsu studējošo e-pastu (tas būs parakstīts ar drošu elektronisko parakstu),
  • Pa pastu (Uz Jūsu mājas adresi),
  • Nākot klātienē uz RSU Studentu servisu.

Izziņu sadaļā studējošais var pieprasīt statusa izziņu, kā arī apskatīt līdz šim pieteiktās izziņas un iesniegumus. Izziņas iespējams saņemt uz e-pasta adresi (tad tā būs parakstīta ar drošu elektronisko parakstu), norādīto pasta adresi, kā arī atnākot klātienē uz Studentu servisu, Dzirciema ielā 16.

E-pakalpojumu izmantošanai ir pozitīva iedarbība uz apkārtējo vidi, kā piemēram,  samazināts papīra patēriņš. Astoņos mēnešos ietaupīts papīra patēriņš >1600kg apmērā (~10m3, jeb 34 koki), pluss elektrība un drukas materiāli.