Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Farmācijas studentu asociācija (LFSA) ir Latvijas Farmaceitu biedrības struktūrvienība, kurā brīvprātīgi apvienojušies Latvijas augstskolu un koledžu farmācijas studenti un šo iestāžu absolventi trīs gadus pēc studiju pabeigšanas.

LFSA galvenie mērķi

  • Rūpēties par farmācijas studentu vispārīgo un profesionālo izglītību.

  • Aizstāvēt farmācijas studentu intereses un vairot farmaceita profesionālo prestižu.

LFSA galvenie uzdevumi

  • Iztirzāt aktuālos farmācijas studentus interesējošos jautājumus.

  • Paust farmācijas studentu viedokli LFB un izglītības institūcijās.

  • Organizēt izglītojošus un izklaidējošus pasākumus farmācijas studentiem.

  • Iekļauties starptautiskās farmācijas studentu organizācijās un sadarboties ar tām.

Mēs rīkojam tādus izglītojošus pasākumus kā Karjeras diena, semināri par aktuāliem tematiem (homeopātija, tuberkuloze, diabetes mellitus u. c.), kā arī piedalāmies starptautiskos kongresos un studentu apmaiņas programmā (Student Exchange Programme, SEPInternational Pharmaceutical Students’ Federation (IPSF), uzņemot studentus no ārzemēm un palīdzot Latvijas studentiem doties uz citām valstīm. Studenti tiek informēti par aktualitātēm, izmantojot internetu, LFSA avīzes un informatīvos plakātus.

LFSA aicina studentus kopīgi doties interesantās ekskursijās, apmeklēt teātra izrādes, piedalīties orientēšanās spēlē Lielā farmīšu skraidīšana un, protams, nu jau tradicionālajā Pēcsesijas pārgājienā.

Studentu informēšana par pasākumiem un citām aktivitātēm notiek, izmantojot Facebook, yahoo! grupu pharmstudents, domubiedru grupu Farmaceiti portālā www.draugiem.lv, sadaļu Studentu ziņas portālā www.farmacija-mic.lv un LFSA sadaļu Latvijas Farmaceitu biedrības mājaslapā www.farmaceitubiedriba.lv, kā arī izvietojot plakātus mācību iestādēs.

Galvenais ieguvums no dalības LFSA – iespēja izpausties visdažādākajos veidos, piedalīties un iesaistīties pasākumu rīkošanā, iegūt jaunus draugus gan tepat Latvijā, gan ārzemēs! Tāpēc droši nāc un iesaisties!

 

Kontaktinformācija

Latvijas Farmācijas studentu asociācijas e-pasts: LFSAlvatgmail[pnkts]com