Vārds, uzvārds
Mobilitātes veids
Studijas
Mobilitātes periods

Kā notika studiju plāna sagatavošana?

Pati izvēlējos no piedāvātajiem kursiem, pēc tam tos apstiprinot ar studiju programmas vadītāju. Lai gan aizbraucot uz Bulgāriju, lielākā daļa no kursiem bija jāmaina.

Kā tiek organizēts mācību process? Apraksti atšķirīgo mācību procesā!

Atšķirīgais bija tas, ka kursu izvēle ir paša studenta ziņā. Liberālās programmas iezīme, kāda ir arī Amerikas koledžās. Netika veidotas vieslekcijas. Studenti visu organizē ļoti patstāvīgi.

Kādi bija dzīvošanas apstākļi?

Dzīvošana kopmītnēs bija universitātes noteikums, un Erasmus studentiem nav iespējas dzīvot ārpus “campus”. Ēkas (istabas, vannasistabas) bija diezgan vecas, īsti nekoptas.

Vai piešķirtā stipendija bija pietiekama dzīvošanas izmaksu segšanai?

Piešķirtā stipendija sedza apmaksu par kopmītnēm un citām izmaksām, kuras noteica universitāte, lai gan pirms pieteikšanās neviens par šo nebrīdināja. Kā arī lidmašīnas biļetes. Visas pārējās izmaksas stipendija nenosedza.

Ieteikumi, padomi citiem studentiem, kas dosies mobilitātē uz šo pilsētu?

Ja vēlaties dzīvot atsevišķi, ne “campus” teritorijā, šī noteikti nebūs vieta, uz kuru braukt.

Visjaukākā atmiņa/piedzīvojums no Erasmus pieredzes

Iespēja iepazīt cilvēkus no visas pasaules. Iepazīt citas kultūras un dzīvot šķietami citā pasaulē.

Visvērtīgākā atziņa/mācība

Jāmācās ir no dažādām pieredzēm, jo katra no tām iemācīs ko jaunu. Jauni iespaidi, emocijas, paziņas visā pasaulē ir vērtīgākais, ko iegūsi šajā pieredzē.