Vārds, uzvārds
Mobilitātes veids
Studijas
Mobilitātes periods

Kā notika studiju plāna sagatavošana?

Izvēlējos no piedāvātajām sadarbības augstskolām RSU mājaslapā.

Kā tiek organizēts mācību process? Apraksti atšķirīgo mācību procesā!

Mācību process šajā universitātē tika organizēts mazliet citādāk, kā ierasts redzēt RSU. Atkarībā no programmas, tiek piedāvāti "tutorials" studiju kursi, kas neparedz lekciju apmeklēšanu. Saziņa ar pasniedzējiem notiek e-pastā, tiek saņemta literatūra un uzdevums, kas jāveic sekmīgai kursa nokārtošanai. Bija iespējams izvēlēties 1-4 izvēles priekšmetus, kurus pasniedzēji vadīja lekciju veidā. Izvēlējos divus priekšmetus, tātad, nedēļā notika tikai divas klātienes lekcijas.

Kādi bija dzīvošanas apstākļi?

Dzīvoju studentu kopmītnēs, manuprāt, ļoti atbilstoši apstākļi cenai, ko maksāju.

Ieteikumi, padomi citiem studentiem, kas dosies mobilitātē uz šo pilsētu?

Ieteiktu izvēlēties citu sadarbības augstskolu, ja tas ir iespējams. Valsts un pilsēta ir studentiem ļoti draudzīga, taču, universitāti nevarētu pārlieku slavēt.

Visjaukākā atmiņa/piedzīvojums no Erasmus pieredzes

Viss no Erasmus brauciena palicis atmiņā kā viens liels un neaizmirstams piedzīvojums. Iegūtie draugi, lieliskie ceļojumi un viss, kas piedzīvots!

Visvērtīgākā atziņa/mācība

Nebaidīties uzdrīkstēties, lekt ārā no ierastās komforta zonas!