Vārds, uzvārds
Absolventu prakse
Mobilitātes periods

Kā atradi prakses vietu?

Ļoti ilgi meklējot internetā un sazinoties ar vairākiem desmitiem potenciālo uzņēmumu.

Kādi bija tavi prakses uzdevumi? Apraksti vienu tipisku dienu prakses vietā!

Palīdzēt organizē reklāmas filmēšanu. Doties fotografēt iespējamās filmēšanas lokācijas, veikt bilžu apstrādi un atlasi. Dienas vakarā palīdzēt aktieru tērpu izvēlē, kā arī sagatavot filmēšanas dienas plānu (kurš kadrs cikos tiks filmēts un kādi aktieri vajadzīgi utt).

Kādi bija dzīvošanas apstākļi?

Labi. Īrēju dzīvokli kopā ar citu Erasmus studentu, bet nekustamie īpašumi Hamburgā bija ļoti dārgi!

Vai piešķirtā stipendija bija pietiekama dzīvošanas izmaksu segšanai?

Ņemot vērā, ka dalīju dzīvokli, piešķirtā stipendija pietika. Pārtiku varēja iegādāties arī tuvējos lielveikalos Lidl. Dārgas bija pusdienas ar kolēģiem (viņiem bija pieņemts kopā iet ēst ārpus ofisa katru dienu), bet kopumā tas viss izlīdzinājās.

Ieteikumi, padomi citiem studentiem, kas dosies mobilitātē uz šo pilsētu?

Savlaicīgi meklēt dzīvesvietu, uzmanīties no krāpniekiem šajā biznesā. Uzzināt par sabiedriskā transporta lietošanas apmaksu (vai to sedz universitāte vai nē, jo sabiedriskais transports ir ļoti dārgs.) Es pati braukāju ar riteni.

Visjaukākā atmiņa/piedzīvojums no Erasmus pieredzes

Ekskursija uz baltajām krīta klintīm Sassnitz!

Visvērtīgākā atziņa/mācība

Nebūt naivai un būt ļoti piesardzīgai parakstot dažādus līgumus par lielākām naudas summām (īpaši ārpus savas valsts).

Paldies par iespēju!! Ļoti bagātināja manu pieredzi profesionālajā jomā kā arī privātajā dzīvē.