Bibliotēka
Izmēģinājuma datubāzes

Statzon ir rīks, kas apkopo, analizē, publicē un prognozē daudzu nozaru un valstu datus. Statzon padara grūti atrodamu informāciju viegli pieejamu un saprotamu lietotājam draudzīgā formātā.

Dati ir pieejami par 1500 nozarēm un produktiem, 228 valstīm, no vairāk nekā 1000 avotiem.

Dati tiek atjaunoti katru nedēļu.

Statzon rīks tika izstrādāts, balstoties uz augstskolu studentu vajadzībām, lai palīdzētu viņiem atrast uzticamu un būtisku informāciju savam pētniecības darbam.

Lai strādātu ar Statzon:

1. atveriet saiti https://statzon.com/register/form un izveidojiet savu kontu;
  2. aizpildiet nepieciešamo informāciju un izmantojiet RSU e-pasta adresi, kas beidzas ar @rsu.lv vai @rsu.edu.lv. Pēdējā reģistrācijas lapā izvēlieties I want to request a free trial;
  3. pēc reģistrēšanās tiks piešķirta piekļuve;
  4. piereģistrējieties savā kontā un sāciet meklēšanu sākumlapā.

Lietotāji tiek atpazīti pēc RSU datorsistēmas IP adresēm.

Atsauksmes un ierosinājumus par datubāzes abonēšanu sūtīt pa e-pastu Signe[pnkts]Riekstinaatrsu[pnkts]lv (Signe[dot]Riekstina[at]rsu[dot]lv), kā arī, lūdzu, aizpildiet Izmēģinājuma datubāzes novērtēšanas anketu.