Vārds, uzvārds
Valsts
Somija
Studiju programma
Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika
Mobilitātes veids
Studijas
Mobilitātes periods

Kā notika studiju plāna sagatavošana?

Pirms semestra sākuma tika atsūtīts kursu saraksts, no kuriem varējām izvēlēties vēlamos. Vēlāk, reģistrējoties sistēmā, paši varējām atrast vēl citus interesējošos kursus.

Kā tiek organizēts mācību process? Apraksti atšķirīgo mācību procesā!

Lekciju skaits nav liels, bet tās ir ļoti saturīgas un interesantas. Visbiežāk darbojāmies grupās un paveikto prezentējām pārējiem. Daudz laika jāvelta uzdotā izpildīšanai mājās.

Kādi bija dzīvošanas apstākļi?

Dalīju divistabu dzīvokli kopā ar vēl vienu meiteni. Mēbeles bija jāsameklē pašiem, toties atrašanās vieta bija ļoti laba – tuvu gan universitātei, gan pilsētas centram.

Vai piešķirtā stipendija bija pietiekama dzīvošanas izmaksu segšanai?

Tā pietika tikai pašam nepieciešamākajam (dzīvošanai un ēdienam), bet ne citām aktivitātēm (izklaidēm, ceļošanai).

Ieteikumi, padomi citiem studentiem, kas dosies mobilitātē uz šo pilsētu?

Maksimāli uzturēties ārā, vasarā baudīt saulīti un iet pārgājienos (iesaku Pilvilampi ezeru), ziemā slidot un slēpot. Nodrošināties ar siltu apģērbu, jo vējš ir jūtams gandrīz vienmēr, kā arī pārvietoties ar velosipēdu.

Visjaukākā atmiņa/piedzīvojums no Erasmus pieredzes

Pēc somu uzvaras Pasaules čempionātā hokejā kopā ar vēl pāris simtiem cilvēku devāmies uz tori (centrālo tirgus laukumu), kur dziedājām un svinējām līdz rītam. Emocijas bija ļoti pacilātas un saviļņojošas.

Visvērtīgākā atziņa/mācība

Iepazīt pasauli un jaunus cilvēkus ir nenovērtējami, tāpēc vienmēr jābūt atvērtam visām iespējām, ko dzīve piedāvā.