Vārds, uzvārds
Mobilitātes veids
Studijas
Mobilitātes periods

Kā notika studiju plāna sagatavošana?

Tika vairākkārt apspriests gan ar studiju programmas vadītāju, gan ar RSU koordinatori. Ir svarīgi pievērst uzmanību kredītpunktu skaitam, kā arī ir jāizvērtē priekšmetu atbilstība.

Kā tiek organizēts mācību process? Apraksti atšķirīgo mācību procesā!

Somijā pasniedzēji dod priekšroku dinamiskajām studiju procesam, ietverot aktivitātes, interaktīvus elementus un augsti vērtē radošumu- gan domās, gan mājasdarbos.
Arī ļoti iedvesmoja patstāvīgā darba ideja, kad materiālu bija jāmeklē pašai un uz nodarbību bija jāierodas jau ar savu gatavu konspektu. Nodarbības laikā mēs apkopojam savas atbildes, ko pēc tam pielietojam eksāmenā.

Kādi bija dzīvošanas apstākļi?

Ļoti komfortabli, rekomendēju TYS studentu kopmītnes.

Vai piešķirtā stipendija bija pietiekama dzīvošanas izmaksu segšanai?

Jā.

Ieteikumi, padomi citiem studentiem, kas dosies mobilitātē uz šo pilsētu?

Būt aktīvam, izpētīt apkārtni, apmeklēt seminārus un konferences, popularizēt RSU, kā arī izmantot iespēju daudz ceļot, jo Turku studentu pašpārvalde organizē fantastiskus un lētus ceļojumus :)

Visjaukākā atmiņa/piedzīvojums no Erasmus pieredzes

Dzīvesstila, uzskatu maiņa, kā arī Erasmus+ jauniešu ceļojums uz Tallinu, kur es atradu draugus no vairākām pasaules valstīm :)

Visvērtīgākā atziņa/mācība

Iemācījos, kas ir atbildība par sevi.