Vārds, uzvārds
Mobilitātes veids
Studijas
Mobilitātes periods

Kā tiek organizēts mācību process? Apraksti atšķirīgo mācību procesā!

Šī universitāte diži neatšķīrās no RSU, tikai jābūt nedaudz patstāvīgākam, jo daudz jāstudē ir pašam, jālasa grāmatas, jakonspektē materiāli.

Kādi bija dzīvošanas apstākļi?

Dzīvošanas apstākļi bija ļoti labi. Dzīvoju kopmītnēs, ko universitāte pati piedāvāja, istabas biedri bija pretimnākoši un pašas kopmītnes bija sakoptas un ļoti mājīgas.

Vai piešķirtā stipendija bija pietiekama dzīvošanas izmaksu segšanai?

Ņemot vērā to, ka cenas ēšanai un dzīvošanai šajā valstī ir augstākas nekā Latvijā, teiktu, ka ar stipendiju bija nedaudz par maz, bet izdzīvot varēja. Pirms došanās biju pati iekrājusi naudu un to iesaku darīt arī citiem.

Ieteikumi, padomi citiem studentiem, kas dosies mobilitātē uz šo pilsētu?

Noteikti jāmēģina atrast vislētākos dzīvošanas variantus, kā arī, ja ir iespēja, iepriekš mazliet pamācīties čehu valodu valodu, jo daudzās vietās angļu valodu nesaprot.

Visjaukākā atmiņa/piedzīvojums no Erasmus pieredzes

Visjaukākās atmiņas deva kursabiedru satikšana un jaunās draudzības, un noteikti arī skaistā pilsēta.

Visvērtīgākā atziņa/mācība

Vienmēr jābūt atvērtam kam jaunam.