Pasākums ir atcelts.

RSU Absolventu asociācija aicina savus biedrus, absolventus un draugus uz prāta spēlēm un lielisku vakaru!

Vai vēlies atsvaidzināt prātu? Vai labprāt iepazītos ar citiem RSU absolventiem un baudītu patīkamu vakaru? Ja tas ir tas, ko vēlies, tad pievienojies mums 14. martā lokālā Veldze! Tā būs lieliska iespēja kopā ar draugiem un citiem absolventiem pārbaudīt savas zināšanas, izbaudīt konkurenci un atslābināties pēc garas darba nedēļas. Neaizmirsti ņemt līdzi labu garastāvokli un prāta asināšanas gribu!

Šo pasākumu rīkojam ar kopā ar radošo komandu Cietie rieksti, tādējādi varam garantēt neaizmirstamu vakaru un interesantas prāta spēles!

Dalība pasākumā – par ziedojumiem: RSU Absolventu asociācijas biedriem – 6 EUR, RSU absolventiem un draugiem – 8 EUR.

Esi gatavs pārsteigt sevi un citus ar savu ašo prātu!

• Dalību vakaram piesaki līdz 13. martam pa e-pastu alumniatrsu[pnkts]lv. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots.
  • Lai kļūtu par biedru, aizpildi pieteikuma anketu!

new_gen_14032024.png

Pasākuma lapa tīklā Facebook

Norises vieta

Telpa
lokāls "Veldze"

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: