No 2023. gada 30. marta līdz 30. aprīlim RSU Anatomijas muzejā būs Atvērtās zinātnes mēnesis Skata punkti: par ilūzijām, uztveri un to, kādēļ mēs redzam pasauli atšķirīgi. Muzejā būs skatāmas itāļu zinātnieka Baindžo Pinnas (Baingio Pinna) un japāņu zinātnieka Akijoši Kitaokas (Akiyoshi Kitaoka) vizuālās ilūzijas, un interesenti varēs piedalīties populārzinātniskās lekcijās un darbnīcās par tēmām, kas saistītas ar ilūzijām, uztveri un to, kādēļ redzam pasauli atšķirīgi.

Atvērtās zinātnes mēnesis RSU Anatomijas muzejā tapis sadarbībā ar uztveres un kognitīvo zinātņu pētnieku prof. Jurģi Šķilteru, kā arī vizuālās uztveres pētnieku prof. Baindžo Pinnu, kurš ir viens no vadošajiem uztveres pētniekiem pasaulē.

Plašāka informācija

Norises vieta

Telpa
Ieeja muzejā – pa vārtiem no Kronvalda bulvāra puses

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -