Aicinām pievienoties Interreg Baltijas jūras reģiona programmas BaltCityPrevention projekta noslēguma vebināram Jaunās tehnoloģijas un līdzdalība 26. augustā plkst. 13.00. Vebinārā tiks prezentēti Interreg Baltijas jūras programmas projekta triju gadu darba rezultāti.

Projekta mērķis bija jauna intervences modeļa izstrāde dzīvesveida izraisītu slimību profilaksei, kas notika staptautiskā partnerībā Rīgas Stradiņa universitātes vadībā. Intervences modeļa būtiskākās sastāvdaļas ir lietotāju aktīva iesaiste, koprades process un e-rīku izmantošana. Par modeļa galveno pieeju izmantošanu vebinārā stāstīsim, balstoties uz veiksmīgākajos pilotprojektos gūto pieredzi.

interreg_baltic_flagship_logos

Seminārā ar runu uzstāsies un pasākumu vadīs Neli Sogere (Nelli Sager), uzņēmuma Fifth Corner Inc līdzdibinātāja un ilggadēja izpilddirektore. Konferencē uzstāsies Rīgas Stradiņa universitātes asociētā profesore Inese Gobiņa, kuras vadībā tika izstrādāts intervences modelis, kā arī tiks prezentēta Latvijā radītā mobilā e-lietotne Amberfit. Šis seminārs ir viens no papildpasākumiem divu dienu konferencē Labklājība informācijas sabiedrībā, kuru iespējams noskatīties bez maksas.

Papildu informācija par projektu

Plašāk par konferenci Labklājība informācijas sabiedrībā

Reģistrēt dalību konferencē

Norises vieta