Pārlekt uz galveno saturu

RSU Medicīnas fakultātē studējošajiem 25. novembrī tiek rīkota darbnīca Ārsta publiskais tēls un ārstu savstarpējā komunikācija sociālajos tīklos. 

Darbnīcu organizē RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedra sadarbībā ar RSU Pediatrijas katedru, un to vadīs dr. Dana Isarova un dr. Laura Valaine.

Vietu skaits ierobežots – 50 vietas.

Programma

  • Ārsta profili sociālajos tīkos – piemēri, personīgā pieredze
  • Ārsta publisko aktivitāšu juridiskais un ētiskais ietvars
  • Ārstu savstarpējā komunikācija sociālajos tīklos un aci pret aci. Konfliktu risināšana

rsu_darbnica_arsta_publiskais_tels.jpg

Norises vieta

Telpa
Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedrā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums:

Kontaktinformācija