Pārlekt uz galveno saturu

Pedagoģiskās izaugsmes centrs 14. februārī Facebook tiešraidē aicina uz diskusiju Attiecībās ar mākslīgo intelektu, kurā būs iespēja ieskatīties docētāju mākslīgā intelekta rīku izmantošanas pieredzē, kā arī dalīties savā pieredzē ar to lietojumu studijās, tāpēc diskusijas sauklis ir "Dalies un saņem!".

Pievienojieties mums, lai kopīgi pētītu mākslīgā intelekta nozīmi mūsdienu augstākajā izglītībā!

Tiešraides ieraksts

Dalībnieki

Telpa
tiešsaistē, Facebook tiešraide

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums:

Kontaktinformācija