Pārlekt uz galveno saturu

Programma

14.00–15.30 Divas mazas valstis – cik līdzīgi esam? Rezultātu pārskats un diskusija par 67+ gadus vecu cilvēku veselību un labbūtību Latvijā un Islandē
15.30-16.00 Uzkodu un sarunu pauze
16.00-17.00Ilgtspējīga darba dzīve Ziemeļvalstu–Baltijas reģionā. Iepazīstināšana ar jauno pētniecības projektu, viedokļu apmaiņa un iedvesmas sarunas starp zinātniekiem, organizācijām un sabiedrību

Diskusijā piedalīsies pētnieki no Rīgas Stradiņa Universitātes, Upsalas Universitātes, Islandes Universitātes, Viļņas Universitātes, Tallinas Universitātes un Teksasas Tech universitātes.

nordforsk.png

iceland_liechtenstein_norway_grants_0.png

Norises vieta

Telpa
Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs (Berga bazārs)

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija