Trešdien, 25. oktobrī, Iekšējās drošības akadēmijas ietvaros tiek rīkota diskusija Mākslīgā intelekta izmantošana studiju procesā

Diskusijas dalībnieki

• Vadims Mantrovs, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Civiltiesisko zinātņu katedras asociētais profesors, Juridiskās zinātnes institūta direktors
  • Uldis Ķinis, Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes profesors
  • Dmitrijs Homenko, Valsts policijas koledžas direktors

Diskusija domāta plašam interesentu lokam: gan akadēmiskajam personālam un studentiem, gan jebkuram citam interesantam.

Iekšējās drošības akadēmija ir vairāku institūciju (Iekšlietu ministrija, Valsts policijas koledža, Rīgas Stradiņa universitāte un Latvijas Universitāte) veidota apvienība kopēja mērķa sasniegšanai –  apvienojot resursus, sagatavot augsti kvalificētus speciālistus darbam Latvijas tiesībaizsardzības iestādēs. Tas ir augstskolu sadarbības formāts, koplietojot trīs iestāžu resursus un akadēmisko personālu, bet neveidojot jaunu juridisko personu – augstskolu.

Telpa
tiešsaistē (Zoom platformā)

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: